جلسه مشترک مسئولین بخش مرکزی با مدیرعامل شهرک‌صنعتی اردکان

◽️به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی اردکان به منظور تعامل بیشتر شهرک صنعتی در زمینه‌های مختلف جلسه‌ای با حضوربخشدارمرکزی،رییس محیط زیست،مدیرعامل شهرک صنعتی،نماینده فرمانداری و دهیار و تعدادی از اعضای شورای روستای ترک آباد در محل دفتر مدیرعامل شهرک صنعتی برگزار شد.
 
◽️بخشدار مرکزی اردکان گفت:شورای اسلامی روستای ترک آباد و دهیار نسبت به مشکلات شهرک صنعتی برای اهالی این روستا گلایه داشتند که برگزاری این جلسه برای رفع مشکلات بود و این جلسه به دغدغه‌های مردم روستا پرداخته شد.
 
◽️ناصرپایه‌دار در ادامه گفت:آلودگی صوتی،آلودگی هوا و ایجاد بوی نامطبوع توسط واحدهای مختلف اصلی‌ترین مشکلات مردم است که موسوی رییس اداره محیط‌زیست اردکان نیز در این زمینه مسائل و مواردی را گوشزد کردند.
 
◽️مدیرعامل جدید شهرک صنعتی اردکان نیز در این جلسه گفت:رویکرد جدید شهرک صنعتی تعامل بیشتر با مسئولین روستا و بخش مرکزی خواهد بود و در رابطه با مسائل زیست محیطی،وسواس بیشتری خواهیم داشت تا رضایت نسبی مردم را جلب کرده باشیم.
 
◽️ناصرپایه‌دار بخشدار مرکزی شهرستان اردکان با بیان این که برگزاری جلسات منظم با مدیریت شهرک صنعتی می تواند زمینه های تعامل و همکاری بیشتر را فراهم کند گفت:ساماندهی و ایجادفضای سبز مناسب توسط شهرک صنعتی از مطالبات اصلی و ابتدایی مردم است که مدیرعامل شهرک صنعتی اردکان قول دادند که فعالیت‌های شهرک صنعتی در زمینه کاهش آلودگی هوا و ایجاد فضای سبز پررنگ‌تر خواهد شد.
سه شنبه 12 دی 1402 | بازدید : 31
   عدد "شش" را وارد كنيد