برگزاری مسابقه فینال و اختتامیه مسابقات والیبال جام شهید یوسفی

مسابقه فینال و اختتامیه مسابقات والیبال جام شهید یوسفی که به مناسبت ماه مبارک رمضان و در محل سالن شهید یوسفی ترک‌آباد برگزار شده بود، چهارشنبه شب مورخ 24/04/1394 با حضور برخی از مسئولین شهرستان و روستا برگزار شد.
در حاشیه این مسابقات که با حضور 9 تیم از بخش مرکزی و شهر اردکان برگزار شده بود به پاس زحمات پدر شهید یوسفی در ساخت این سالن ورزشی از طرف شورای اسلامی و دهیاری ترک‌آباد با اهدای لوح تقدیر از ایشان تقدیر و تشکر به عمل آمد. در ادامه مراسم که با حضور آقای کارگر معاون اداره کل ورزش و جوانان استان، دکتر شکرالهی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، آقای حلوائی بخشدار مرکزی اردکان، دهیار، رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی و شورای فرهنگی روستا برگزار شد؛ تیم‌های اول تا سوم  به ترتیب تیم نوجوانان اردکان، شهید گمنام و شهدای جنت‌آباد بودند که جوایز نفیسی به آنها اهدا شد و از همه شرکت‌کنندگان تقدیر و تشکر به عمل آمد.
گفتنی است مسئولیت برگزاری این دوره از مسابقات را آقای محمدحسن نوروزی بر عهده داشتند که جا دارد از طرف تمامی شرکت‌کنندگان و مسئولین از ایشان تشکر کرده و برای ایشان توفیق روز افزون را آرزو می‌کنیم. 
پنج شنبه 25 تیر 1394 | بازدید : 737
تاكنون 1 نظر ارسال شده است
  • علی : خیلی خوب
   عدد "پنج" را وارد كنيد